Proč...?

18. února 2011 v 7:01 | *MiNiE*
Můj názor na tohle téma je jasné.
Nelíbí se mi to. Nelíbí se mi, když se někdo povyšuje nad ostatní. Když si myslí, že některá...rasa je lepší, než jiná, když to vůbec není pravda. Všichni jsme stejní. Uvnitř. Možná, že máme každý jinou barvu kůže, mluvíme jinou řečí... Ale srdce máme stejná. Tak proč? Co ostatní vede k tomu, odsoudit někoho jen na základě vzhledu. Co ostatní vede k tomu, aby ostatního vykopnul ze společnosti jen proto, že není "bílý"? Nesnáším to. Nesnáším předsudky a odsuzování. Oni by nám třeba šanci dali. A jak my vlastně můžeme říct, že ten někdo je horší než my? Vždyť to ostatní mu podepsali rozsudek, aniž by zjistili, jaký člověk je. O co menší jsou to darebáci?!
Jakou šanci mají ti lidé na život? Když nedokáží kvůli barvě své pleti dostat práci. Nemůžou vydělat peníze a pořídit si bydlení. Nemůžou. Jen kvůli nám. Rasistům.
V americe se s tím vypořádali úžasně. Všichni jsou tam a dokážou spolu mluvit. Dokážou spolu žít. Tak proč my evropané to nedokážeme? Proč...? To je na světě vážně tolik nenávisti? Znám spoustu těch, kteří by si takové chování z naší strany nezasloužili. A stejně...jsou odsouzeni stejně. Vždyť i mezi býlými je spousta zlodějů, podvodníků, vrahů,...
Není to tak dávno, co jsem četla, že Lindsey Lohan čelí obvinění z krádeže nějakého šperku přibližně za 40 tisíc. Je to lepší, než nějaký "nežádaný", který vezme v potravinách tabulku čokolády?! Někdo už by s tím měl něco dělat. Jenže kdo...? A jak...?
 


Komentáře

1 Baffka  Mc Tees Baffka Mc Tees | Web | 18. února 2011 v 8:40 | Reagovat

Presne. Nenávidím povyšovanie nemám to rada. A pravdupovediac...závidím americkej otvorenosti. REšpektujú sa rešpektujú to skadial pochádza trebárs ten vietnamec alebo černoch. Akceptujú to bez zbytočných žabo - myšých vojen. To  mi evrópsky naozaj nevieme akceptovať. Alebo to len nedokážeme kuoly vlastnej povýšenosti bezočivosti a egoizmu....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


VĚTŠINA POSTAV V MÝCH POVÍDKÁCH PATŘÍ J.K.ROWLINGOVÉ!! BLOG NEBYL VYTVOŘEN ZA ÚČELEM ZISKU,
PRÁVA NEJSOU VYHRAZENA!!!
TEDA...KDYŽ NEPOČÍTÁTE POSTAVY, KTERÉ JSEM STVOŘILA JÁ A JENOM JÁ. U TĚCH NESTRPÍM KOPÍROVÁNÍ ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ. JSOU TO VŠECHNO ČÁSTI MÉ PODIVNÉ OSOBNOSTI A KE VŠEM Z NICH MÁM CITOVÝ VZTAH! PROTO KAŽDÉ "VYPŮJČENÍ BEZ DOVOLENÍ" OKAMŽITĚ HLÁSÍM!!!