Říjen 2011

Say goodbye and walk away...

1. října 2011 v 7:22 | Chloe M. Raddle |  Info about ME
Už je to tady. Každému bylo jasné, že tohle muselo přijít. Loučím se. Nevím, co přesně se stalo. Nechci tu opakovat takové ty fráze, které už kdysi dávno ztratily svůj význam. Takže řeknu pravdu. Nejsem si jistá, jestli chci dál pokračovat v psaní povídek. Už mě to nejspíš nebaví tak, jak mě to bavilo kdysi. Nechápu přesně, jak se to mohlo stát, ani kdy ve mně ten oheň zhasl, ale prostě představa, že budu dál otrocky přidávat nové kapitoly mi připadá hrůzostrašná. Protože blogování jako takové mě baví neuvěřitelně a nechtěla bych se od toho odradit. Takže s blogováním jako takovým rozhodně nekončím.
Víte...vystřídala jsem spoustu blogů. Některé byly vážně úspěšné (www.rosalie--hale.blog.cz nebo www.bradavice-prasinky.blog.cz) a se všemi jsem se už definitivně rozloučila. Ale článek "nashledanou" jsem napsala jen tady. Proč? Protože tenhle blog... Dal mi toho tolik. Přátele, kteří mě chápali a měli rádi. Zábavu, která mě odváděla od ohavností okolního světa. Ten blog mi pomohl částečně zapomenout na všechna temná místa v mém životě (samozřejmě, že ne natrvalo). Děkuji všem, kdo se na tom podíleli. Všichni víme, o kom je řeč, že jo, holky? :)
Nakousla jsem to, tak to taky dokončím. Chtěla jsem to sice udělat v soukromí chatu na skypu, ale co... Musím poděkovat třem kouzelným lidem. Zasněné*, Penny a v neposlední řadě Jasmínce. Holky, nebýt vás, asi bych se zhroutila. Většinu mých starostí jste dokázaly vysát jako jed z hadího kousnutí a za to vám nepřestanu být nikdy vděčná. Nikdy. Poznala jsem díky vám, že přátelství není jen o intrikách a pomluvách. Že je hlavně o důvěře a pochopení a vlastně i lásce. Děkuji.

Jsem vlastně moc ráda, že jsem ten článek napsala, i když se mi do toho nechtělo. Nechtělo se mi uzavírat jednu tak důležitou etapu mého života. Ale prostě jsem to udělat musela. Tolikrát jsem se vytratila jako pára nad hrncem a tížilo mě svědomí ještě dlouhou dobu. Takhle budu moct spát klidně. Rozloučila jsem se důstojně - tak, jak si to vy všichni a stejně tak tenhle blog, zasloužíte.
Z blog.cz ovšem nemizím na trvalo, jak už jsem výš uvedla. Jenom jsem se přesunula jinam. Můj nový domov najdete na adrese: http://www.margharette.blog.cz/. Vystupuji tam sice pod jiným jménem, ale v jádru nejspíš zůstanu vždycky ta stará Chloe :D Udělá mi radost, když si mě některá SB budou chtít nechat :) Ale to je jen na vás, nenutím nikoho.

Tak jo. Poslední slova. Chtěla bych skončit jedním krásným citátem od Josepha Addisona: Vědomí, že milujemea jsme milováni, zmírňuje těžké chvíle loučení. Poslední sbohem dokonce ztrácí všechnu hořkost, když je v něm ještě slyšet ozvěnu lásky.

Sbohem, přátelé.
Chloe M. Raddle, která na vás nikdy nezapomene :)


VĚTŠINA POSTAV V MÝCH POVÍDKÁCH PATŘÍ J.K.ROWLINGOVÉ!! BLOG NEBYL VYTVOŘEN ZA ÚČELEM ZISKU,
PRÁVA NEJSOU VYHRAZENA!!!
TEDA...KDYŽ NEPOČÍTÁTE POSTAVY, KTERÉ JSEM STVOŘILA JÁ A JENOM JÁ. U TĚCH NESTRPÍM KOPÍROVÁNÍ ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ. JSOU TO VŠECHNO ČÁSTI MÉ PODIVNÉ OSOBNOSTI A KE VŠEM Z NICH MÁM CITOVÝ VZTAH! PROTO KAŽDÉ "VYPŮJČENÍ BEZ DOVOLENÍ" OKAMŽITĚ HLÁSÍM!!!